Strona główna Strony informacyjne
Rejestracja Zaloguj się
Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny

im. Jana Pawła II w Miłakowie

 

ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
woj. Warmińsko-Mazurskie  

 

tel/fax: (89) 758-74-76
e-mail: zsmilakowo@op.pl
online: Sekretariat

Formularz kontaktowy

Menu
Sport szkolny
Mistrzostwa powiatu ostródzkiego Mistrzostwa powiatu ostródzkiego
30 września 2016 r. w Mostkowie został rozegrany turniej piłki nożnej dziewcząt. Zawodniczki UKS Tęc...
Czytaj więcej

Turniej Badmintona w Szymanowie Turniej Badmintona w Szymanowie
Dnia 25.02.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego brali udział w I Regionalnym Tur...
Czytaj więcej

Zawody Wojewódzkie Multisport Zawody Wojewódzkie Multisport
Koksy i Biedronki to dwie drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie, kt&o...
Czytaj więcej

Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015 Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015
Dnia 30.10.2015 r. odbył się w olsztyńskiej Aquasferze Ogólnopolski Festiwal Spashball i Swim...
Czytaj więcej

VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 13.10.2015 r. odbył się VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obecno...
Czytaj więcej

Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego
Dnia 13.05.2015 odbyła się Gimnazjada w Pasłęku. W zawodach piłki nożnej o Puchar Starosty Elbląskie...
Czytaj więcej

Puchar Rady Rodziców w Piłkę Nożną Puchar Rady Rodziców w Piłkę Nożną
Dnia 20.03.2015 r. odbył się Puchar Rady Rodziców w Piłkę Nożną. Impreza wywołała wśró...
Czytaj więcej

III Turniej Szkół Podstawowych w Zbijaka w Pasłęku III Turniej Szkół Podstawowych w Zbijaka w Pasłęku
24 lutego 2015 r. dwie 10-osobowe drużyny z klasy 6a i 6b wzięły udział w III Turnieju Szkół ...
Czytaj więcej

Klasa sportowa Klasa sportowa
W miłakowskim gimnazjum od września została utworzona klasa sportowa o profilu piłka nożna. Dziewczę...
Czytaj więcej

Projekt Multisport Projekt Multisport
Milusiaki i Mlekołaki to dwie drużyny, które pojechały na rywalizację sportową do Olsztyna. B...
Czytaj więcej
Nasze programy międzynarodowe
Podróże

Wykaz podróży zagranicznych Papieża Jana Pawła II (wraz z numeracją)

  1. Republika Dominikańska I, Meksyk I, Bahama 25 I-1 II 1979
  2. Polska I 2-10 VI 1979
  3. Irlandia, Stany Zjednoczone I 29 IX-8 X 1979
  4. Turcja 28-30 XI 1979
  5. Zair I, Republika Kongo, Kenia I, Ghana, Górna Wolta (Burkina Faso) I, Wybrzeże Kości Słoniowej I 2-12 V 1980
  6. Francja I 30 V-2 VI 1980
  7. Brazylia I 30 Vl-12 VII 1980
  8. Republika Federalna Niemiec I 15-19 XI 1980
  9. Pakistan, Filipiny I, Japonia, Stany Zjednoczone II: Guam i Alaska 16-27 II 1981
  10. Nigeria I, Benin I, Gabon, Gwinea Równikowa 12-19 II 1982
  11. Portugalia I 12-15 V 1982
  12. Wielka Brytania 28 V-2 VI 1982
  13. Brazylia II, Argentyna I 10-13 VI 1982
  14. Szwajcaria I 15 VI 1982
  15. San Marino 29 VIII 1982
  16. Hiszpania I 31 X-9 XI 1982
  17. Portugalia II, Kostaryka, Nikaragua I, Panama, Salwador I, Gwatemala I, Honduras I, Belize, Haiti 2-10 III 1983
  18. Polska II 16-23 VI 1983
  19. Francja II 14-15 VIII 1983
  20. Austria I 10-13 IX 1983
  21. Stany Zjednoczone III: Alaska, Korea Południowa I, Papua-Nowa Gwinea I, Wyspy Salomona, Tajlandia 2-12 V 1984
  22. Szwajcaria II 12-17 VI 1984
  23. Kanada I 9-21 IX 1984
  24. Hiszpania II, Republika Dominikańska II, Puerto Rico 10-13 X 1984
  25. Wenezuela I, Ekwador, Peru I, Trynidad i Tobago 26 I-6 II 1985
  26. Holandia, I uksemburg, Belgia I 11-21 V 1985
  27. Togo, Wybrzeże Kości Słoniowej II, Kamerun I, Republika Środkowoafrykańska, Zair II, Kenia II, Maroko 8-19 VIII 1985
  28. Szwajcaria III, I iechtenstein 8 IX 1985
  29. Indie I 31 1-11 II 1986
  30. Kolumbia, Saint Lucia 1-8 VII 1986
  31. Francja III 4-7 X 1986
  32. Bangladesz, Singapur, Fidżi, Nowa Zelandia, Australia I, Seszele 18 Xl-1 XII 1986
  33. Urugwaj I, Chile, Argentyna II 31 111-13 IV 1987
  34. Republika Federalna Niemiec II 30 IV-4 V 1987
  35. Polska III 8-14 VI 1987
  36. Stany Zjednoczone IV, Kanada II 10-21 IX 1987
  37. Urugwaj II, Boliwia, Peru II, Paragwaj 7-19 V 1988
  38. Austria II 23-27 VI 1988
  39. Zimbabwe, Botswana, I esotho, Suazi, Mozambik 10-19 IX 1988
  40. Francja IV 8-11 X 1988
  41. Madagaskar, Reunion, Zambia, Malawi 28 IV-6 V 1989
  42. Norwegia, Islandia, Finlandia, Dania, Szwecja 1-10 VI 1989
  43. Hiszpania III 19-21 VIII 1989
  44. Korea Południowa II, Indonezja, Mauritius 6-16 X 1989
  45. Republika Wysp Zielonego Przylądka, Gwinea Bissau, Mali, Burkina Faso II, Czad 25 1-1 II 1990
  46. Czechosłowacja I 21-22 IV 1990
  47. Meksyk II, Curacao 6-14 V 1990
  48. Malta I 25-27 V 1990
  49. Malta II: I uqa, Tanzania, Burundi, Ruanda, Wybrzeże Kości Słoniowej III 1-10 IX 1990
  50. Portugalia III 10-13 V 1991
  51. Polska IV: część pierwsza 1-9 VI 1991
  52. Polska IV: część druga, Węgry I 13-20 VIII 1991
  53. Brazylia III 12-21 X 1991
  54. Senegal, Gambia, Gwinea 19-26 II 1992
  55. Angola, Wyspy św. Tomasza i Książęca 4-10 VI 1992
  56. Republika Dominikańska III 9-14 X 1992
  57. Benin II, Uganda, Sudan 3-10 II 1993
  58. Albania 25 IV 1993
  59. Hiszpania IV 12-17 VI 1993
  60. Jamajka, Meksyk III, Stany Zjednoczone V 9-16 VIII 1993
  61. Litwa, Łotwa, Estonia 4-10 IX 1993
  62. Chorwacja I : Zagrzeb 10-11 IX 1994
  63. Filipiny II: Manila, Papua-Nowa Gwinea II: Port Moresby, Australia II: Sydney, Sri I anka: Kolombo 11-21 I 1995
  64. Czechy II, Polska V 20-22 V 1995
  65. Belgia II: Bruksela 3-4 VI 1995
  66. Słowacja II 30 VI-3 VII 1995
  67. Kamerun II: Jaunde, Republika Południowej Afryki, Kenia III: Nairobi 14-20 IX 1995
  68. Stany Zjednoczone VI 4-9 X 1995
  69. Gwatemala II, Nikaragua II, Salwador II, Wenezuela II 5-12 II 1996
  70. Tunezja: Tunis 14 IV 1996
  71. Słowenia I 17-19 V 1996
  72. Republika Federalna Niemiec III 21-23 VI 1996
  73. Węgry II 6-7 IX 1996
  74. Francja V 19-22 IX 1996
  75. Bośnia i Hercegowina I : Sarajewo 12-13 IV 1997
  76. Czechy III 25-27 IV 1997
  77. Liban 10-11 V 1997
  78. Polska VI 31 V-10 VI 1997
  79. Francja VI 21-24 VIII 1997
  80. Brazylia IV: Rio de Janeiro 2-6 X 1997
  81. Kuba 21-26 I 1998
  82. Nigeria II 21-23 III 1998
  83. Austria III 19-21 VI 1998
  84. Chorwacja II 2-4 X 1998
  85. Meksyk IV: Meksyk, Stany Zjednoczone VII: Saint Louis 22-28 I 1999
  86. Rumunia: Bukareszt 7-9 V 1999
  87. Polska VII 5-17 VI 1999
  88. Słowenia II: Maribor 19 IX 1999
  89. Indie II: New Delhi, Gruzja 5-9 XI 1999
  90. Egipt: Góra Synaj 24-26 II 2000
  91. Ziemia Święta: Jordania, Autonomia Palestyńska, Izrael 20-26 III 2000
  92. Portugalia IV: Fatima 12-13 V 2000
  93. Grecja: Ateny, Syria, Malta III 4-9 V 2001
  94. Ukraina 23-27 VI 2001
  95. Kazachstan: Astana, Armenia 22-27 IX 2001
  96. Azerbejdżan, Bułgaria 22-26 V 2002
  97. Kanada III: Toronto, Gwatemala III: Gwatemala, Meksyk V: Meksyk 23 VII-2 VIII 2002
  98. Polska VIII 16-19 VIII 2002
  99. Hiszpania V: Madryt 3-4 V 2003
  100. Chorwacja III: 5-9 VI 2003
  101. Bośnia i Hercegowina II: Banja Luka 22 VI 2003
  102. Słowacja III 11-14.09.2003
  103. Szwajcaria IV 5-6.06.2004
  104. Francja VII: Lourdes 15-16.08.2004

Dziennik elektroniczny
Informacje

Fundusze Europejskie

Fundacja przyjaciółka

 

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

 

 

 

Insta.Ling

Kronika wydarzeń
Kronika sportowa
Odsyłacze
Turystyka
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.2234