Strona główna
Rejestracja Zaloguj się
Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny

im. Jana Pawła II w Miłakowie

 

ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
woj. Warmińsko-Mazurskie  

 

tel/fax: (89) 758-74-76
e-mail: zsmilakowo@op.pl
online: Sekretariat

Formularz kontaktowy

Menu
Sport szkolny
Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej
Dnia 28.11.2017 r. w hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Uczestniczyło w ...
Czytaj więcej

VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 29.09.2017 r. odbył się VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obec...
Czytaj więcej

Puchar Rady Rodziców Puchar Rady Rodziców
Dnia 20.03.2017 r. odbyły się finały o Puchar Rady Rodziców w piłce nożnej Zespołu Szkolno-Pr...
Czytaj więcej

Mistrzostwa powiatu ostródzkiego Mistrzostwa powiatu ostródzkiego
30 września 2016 r. w Mostkowie został rozegrany turniej piłki nożnej dziewcząt. Zawodniczki UKS Tęc...
Czytaj więcej

VII Memoriał im. Czesława Zielińskiego VII Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 20.09.2016 r. odbył sie VII Memoriał im. Czesława Zielinskiego. Na uroczystości obecna była żon...
Czytaj więcej

Turniej Badmintona w Szymanowie Turniej Badmintona w Szymanowie
Dnia 25.02.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego brali udział w I Regionalnym Tur...
Czytaj więcej

Zawody Wojewódzkie Multisport Zawody Wojewódzkie Multisport
Koksy i Biedronki to dwie drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie, kt&o...
Czytaj więcej

Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015 Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015
Dnia 30.10.2015 r. odbył się w olsztyńskiej Aquasferze Ogólnopolski Festiwal Spashball i Swim...
Czytaj więcej

VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 13.10.2015 r. odbył się VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obecno...
Czytaj więcej

Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego
Dnia 13.05.2015 odbyła się Gimnazjada w Pasłęku. W zawodach piłki nożnej o Puchar Starosty Elbląskie...
Czytaj więcej
Nasze programy międzynarodowe

W dniach 18.10.-24.10 w naszej szkole realizowany był projekt wymiany międzynarodowej „One world. one team, one dream” w ramach międzynarodowego programu Dreams and Teams.  Liderzy programu z naszej szkoły oraz z Biddick School Sports College Washington Anglia wspólnie spędzali czas realizując cele ww. projektu. Oprócz zajęć integrujących było mnóstwo działań, które pomogły przybliżyć  kulturę oraz historię Polski. Odbyły się warsztaty taneczne podczas, których wspólnie tańczono Poloneza. Ciekawą lekcją historii była gra terenowa w Morągu podczas ,której grupy liderów miały za zadanie wyszukiwać miejsc związanych z historią naszej malej ojczyzny, zgodnie z wcześniej przygotowanymi instrukcjami. Młodzi Liderzy wspólnie przygotowali festiwal sportowy dla klas czwartych podczas  którego dzieci oprócz typowych konkurencji sprawnościowych musiały wykonywać zadania związane z wiadomościami o świecie i ekologii.Czytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2007/2008, dodano: 25-07-2011, odsłon: 1191)

Dnia 5 – 6 października uczniowie klasy V b Szkoły Podstawowej i I d Gimnazjum pod opieką pani Janiny Drobnicy, Brygidy Macyry i Anny Stakun uczestniczyli w biwaku szkolnym. Realizując zadania  wojewódzkiego konkursu „Koła Przyjaciół Natury„. W piątek po południu odbyli pieszy rajd śladami pomników przyrody w naszej gminie na trasie Miłakowo – Henrykowo – Warkały – Warkałki – Miłakowo. Mimo dość długiej trasy i lekkiego zmęczenia humory wszystkim dopisywały. W czasie rajdu uczniowie poznali walory przyrodnicze okolicy wyszukując pomniki przyrody, mierząc je, obserwując odlatujące ptaki i inne ciekawostki przyrodnicze. Na drugi dzień klasa V wykonywała plakaty ilustrujące trasę rajdu i umieszczali je na niej obserwowane obiekty. Jak to na biwaku nie zabrakło również gier, zabaw i konkursów, w których uczniowie chętnie brali udział.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2007/2008, dodano: 25-07-2011)

Przez dwa tygodnie października w Szkole Podstawowej i Gimnazjum trwał konkurs "Las wokół nas". W konkursie wzięło udział 310 uczniów. W drodze konkursu wyłoniono po 10 finalistów :10.X w Dniu Drzewa w szkole podstawowej a 11.X w gimnazjum odbył się finał szkolny.Czytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2007/2008, dodano: 25-07-2011, odsłon: 1754)

Podczas Festiwalu szkoły korzystające z europejskich programów edukacyjnych zaprezentowały swoje osiągnięcia w zakresie współpracy międzynarodowej. W festiwalu wzięło udział ok. 40 szkół województwa Warmińsko- Mazurskiego. W trakcie Festiwalu odbyły się warsztaty, w czasie których uczestnicy poznali zasady przystępowania do programu Comenius, Leonardo da Vinci i e Twinning. Zostal również przeprowadzony konkurs na najciekawszą prezentację. Nasza szkola została wyróżniona I nagrodą. Prezentację programu D&T przedstawiła delegacja naszej szkoły w skaldzie Z-ca Dyrektora Mariusz Jabłoński , koordynator projektu Joanna Romanik oraz uczniowie Orest Dobrowolski, Ewa Klepacka, Ola Bobicz.


Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2007/2008, dodano: 25-07-2011)

W dniach 2-4 października 2007r. 40 osobowa grupa młodzieży z klas III gimnazjum wraz z opiekunami, wzięła udział w realizacji projektu szkolnego „Śladami Patrona”. Wyjazd poprzedzony był przygotowaniami, które miały na celu poszerzenie wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II, a także aktywnie włączył naszych przedstawicieli do uczestnictwa w Zjeździe Rodzin Szkół im. Jana Pawła II w Częstochowie. Dzięki udziałowi w projekcie poznaliśmy miejsca, z którymi związany był nasz Patron (Wadowice, Kalwaria, Zebrzydowska, Kraków, Jasna Góra) Pobyt na południu Polski dostarczył niezapomnianych wrażeń i pozytywnie wpłyną na integracje naszego środowiska.

Projekt zrealizowany został z dotacji MEN oraz GK ds. RPA w Miłakowie

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2007/2008, dodano: 25-07-2011)

W dniach 14-19 września grupa uczniów z naszej szkoły należąca do programu Dreams & Teams odbyła podróż do Wielkiej Brytanii. Była to wymiana z zaprzyjaźnioną szkołą Biddick Shool, z którą kooperujemy już od kilku lat. Liderzy zwiedzili w tym czasie wiele ciekawych miejsc m.in. Mur Hadriana, Katedrę w Durham, galerie w New Castlle. Największe wrażenie na uczniach, zrobiła jednak szkoła naszych przyjaciół i jej wyposażenie i zróżnicowane zajęcia. W tym czasie młodzież z naszej szkoły zgłębiła swoją wiedze na temat tego kraju oraz przeżyła niezapomniane chwile ze swoimi kolegami z Angli.

Nie możemy się doczekać ich przyjazdu w październiku.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2007/2008, dodano: 25-07-2011)

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej i Gimnazjum…

 

Szkoła Podstawowa

 

Gimnazjum(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 27-07-2011)

W dniach 11-15 czerwca 2007 roku klasy 6 wyjechały na Zieloną Szkołę nad morze do Sztutowa i Katów Rybackich. Dopisała nam piękna pogoda, było słonecznie, a temperatura wysoka. Chodziliśmy na dalekie spacery plażą, graliśmy w piłkę. Naszymi opiekunami byli Pan Stanisław Kaszkin, Pani Małgorzata Jabłońska, Pani Alicja Dobrowolska, Pan Tomek Stefanowski, Pani Beata Martyniak Jedna grupa mieszkała w ośrodku wczasowym "Kormoran" w domkach campingowych a pozostałe dwie korzystając z uprzejmości Zespołu Szkół w Sztutowie nocowały w szkole. Było tam bardzo fajnie. Woda w morzu nie była zbyt ciepła, ale można było się kąpać… Grupa 70 uczniów mogła wyjechać nad morze dzięki pomocy i życzliwości Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miłakowie, która opłaciła pobyt dzieci. Serdecznie dziękujemy!!! Serdecznie dziękujemy również Dyrekcji Zespołu Szkół w Sztutowie - Pani Bożenie Nowak.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

Zdjęcia z balu...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 27-07-2011)

02.06 2007. odbył się wielki festyn z okazji Dnia Dziecka, który zorganizowany był dzięki współpracy pomiędzy Zespołem Szkół im Jana Pawła II , Specjalnym Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym w Miłakowie i Miłakowskim Domem Kultury. Impreza dostarczyła wielu miłych wrażeniem nie tylko dzieciom ale i ich rodzicom. Na początek odbyły się na scenie popisy uczniów obydwu szkół:, występy wokalne, taneczne oraz teatralne. Przeprowadzony został mini festiwal sportowy dla klas 1 przez nową grupę liderów programu Dreams and Teams. Była prezentacja walki rycerskiej, pokaz iluzjonisty, pokaz akcji ratowniczej(gaszenie płonącego samochodu rozcinanie wraku) w wykonaniu naszej Straży Pożarnej oraz koła PCK z Morąga, Nasze zaproszenie przyjął również opiekun psa tropiącego z Olsztyńskiej Izby Celnej. Dzieci mogły podziwiać w jaki sposób miły piesek potrafi odnaleźć np.: schowaną paczkę papierosów w plecaku. Nie zabrakło również miejsca na figle na udostępnionych zjeżdżalniach oraz batucie. Można było również skorzystać z bezpłatnej przejażdżki małą bryczką konną. Chętni i odważni mogli spróbować jazdy konnej. Oprócz tych wszystkich atrakcji było miejsce na degustację bigosu, flaczków, kiełbasek, słodyczy. Odbył się także plener plastyczny, "pchli targ" loteria oraz poważny egzamin na kartę rowerową. Na zakończenie wystąpił zespół wokalny "Warmianki".Czytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011, odsłon: 1349)

 Strony:  <<  <  60  61  62  63  64  65  (66)  67  68  69  >  >>
Dziennik elektroniczny
Informacje

Fundusze Europejskie

Fundacja przyjaciółka

 

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

 

 

 

Insta.Ling

Kronika wydarzeń
Kronika sportowa
Odsyłacze
Turystyka
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.2532