Strona główna
Rejestracja Zaloguj się
Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny

im. Jana Pawła II w Miłakowie

 

ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
woj. Warmińsko-Mazurskie  

 

tel/fax: (89) 758-74-76
e-mail: zsmilakowo@op.pl
online: Sekretariat

Formularz kontaktowy

Menu
Sport szkolny
Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej
Dnia 28.11.2017 r. w hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Uczestniczyło w ...
Czytaj więcej

VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 29.09.2017 r. odbył się VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obec...
Czytaj więcej

Puchar Rady Rodziców Puchar Rady Rodziców
Dnia 20.03.2017 r. odbyły się finały o Puchar Rady Rodziców w piłce nożnej Zespołu Szkolno-Pr...
Czytaj więcej

Mistrzostwa powiatu ostródzkiego Mistrzostwa powiatu ostródzkiego
30 września 2016 r. w Mostkowie został rozegrany turniej piłki nożnej dziewcząt. Zawodniczki UKS Tęc...
Czytaj więcej

VII Memoriał im. Czesława Zielińskiego VII Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 20.09.2016 r. odbył sie VII Memoriał im. Czesława Zielinskiego. Na uroczystości obecna była żon...
Czytaj więcej

Turniej Badmintona w Szymanowie Turniej Badmintona w Szymanowie
Dnia 25.02.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego brali udział w I Regionalnym Tur...
Czytaj więcej

Zawody Wojewódzkie Multisport Zawody Wojewódzkie Multisport
Koksy i Biedronki to dwie drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie, kt&o...
Czytaj więcej

Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015 Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015
Dnia 30.10.2015 r. odbył się w olsztyńskiej Aquasferze Ogólnopolski Festiwal Spashball i Swim...
Czytaj więcej

VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 13.10.2015 r. odbył się VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obecno...
Czytaj więcej

Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego
Dnia 13.05.2015 odbyła się Gimnazjada w Pasłęku. W zawodach piłki nożnej o Puchar Starosty Elbląskie...
Czytaj więcej
Nasze programy międzynarodowe

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej i Gimnazjum…

 

Szkoła Podstawowa

 

Gimnazjum(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 27-07-2011)

W dniach 11-15 czerwca 2007 roku klasy 6 wyjechały na Zieloną Szkołę nad morze do Sztutowa i Katów Rybackich. Dopisała nam piękna pogoda, było słonecznie, a temperatura wysoka. Chodziliśmy na dalekie spacery plażą, graliśmy w piłkę. Naszymi opiekunami byli Pan Stanisław Kaszkin, Pani Małgorzata Jabłońska, Pani Alicja Dobrowolska, Pan Tomek Stefanowski, Pani Beata Martyniak Jedna grupa mieszkała w ośrodku wczasowym "Kormoran" w domkach campingowych a pozostałe dwie korzystając z uprzejmości Zespołu Szkół w Sztutowie nocowały w szkole. Było tam bardzo fajnie. Woda w morzu nie była zbyt ciepła, ale można było się kąpać… Grupa 70 uczniów mogła wyjechać nad morze dzięki pomocy i życzliwości Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miłakowie, która opłaciła pobyt dzieci. Serdecznie dziękujemy!!! Serdecznie dziękujemy również Dyrekcji Zespołu Szkół w Sztutowie - Pani Bożenie Nowak.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

Zdjęcia z balu...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 27-07-2011)

02.06 2007. odbył się wielki festyn z okazji Dnia Dziecka, który zorganizowany był dzięki współpracy pomiędzy Zespołem Szkół im Jana Pawła II , Specjalnym Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym w Miłakowie i Miłakowskim Domem Kultury. Impreza dostarczyła wielu miłych wrażeniem nie tylko dzieciom ale i ich rodzicom. Na początek odbyły się na scenie popisy uczniów obydwu szkół:, występy wokalne, taneczne oraz teatralne. Przeprowadzony został mini festiwal sportowy dla klas 1 przez nową grupę liderów programu Dreams and Teams. Była prezentacja walki rycerskiej, pokaz iluzjonisty, pokaz akcji ratowniczej(gaszenie płonącego samochodu rozcinanie wraku) w wykonaniu naszej Straży Pożarnej oraz koła PCK z Morąga, Nasze zaproszenie przyjął również opiekun psa tropiącego z Olsztyńskiej Izby Celnej. Dzieci mogły podziwiać w jaki sposób miły piesek potrafi odnaleźć np.: schowaną paczkę papierosów w plecaku. Nie zabrakło również miejsca na figle na udostępnionych zjeżdżalniach oraz batucie. Można było również skorzystać z bezpłatnej przejażdżki małą bryczką konną. Chętni i odważni mogli spróbować jazdy konnej. Oprócz tych wszystkich atrakcji było miejsce na degustację bigosu, flaczków, kiełbasek, słodyczy. Odbył się także plener plastyczny, "pchli targ" loteria oraz poważny egzamin na kartę rowerową. Na zakończenie wystąpił zespół wokalny "Warmianki".Czytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011, odsłon: 1611)

Dnia 31-05-2007r. odbył się pierwszy Festiwal Piosenki Religijnej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Ornecie. Uczestnicy zaprezentowali urozmaicony repertuar, nasza szkołę reprezentowała uczennica klasy III Gimnazjum, Adrianna Tulska. Piosenkami „Pasja” oraz „Modlitwa Dziecka”, podbiła serca Jury, za co otrzymała pierwsze miejsce. Gościem konkursu była nasza Schola „TAU”, która rozluźniła atmosferę podczas przerwy kiedy to Jury udało się na naradę, wszyscy chętnie przyłączyli się do zabawy.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 27-07-2011)

Dnia 29 maja 2007r. 4-osobowa drużyna uczniów II klas gimnazjum, w składzie: Natalia Kuchnio, Ewa Klepacka, Mateusz Ozga, Izabela Kluziak pod opieką Eugeniusza Piotrowskiego udała się do Ostródy na konkurs, dotyczący profilaktyk. Uczniowie rywalizowali z 8 innymi szkołami. Konkurencje były wyjątkowo zaskakujące i trudne. Po dwóch turach pytań od ekspertów, odbyły się konkursy niespodzianki. Polegały one na ułożeniu wierszyka i krótkiej inscenizacji na temat profilaktyki. Młodzi miłakowianie poradzili sobie doskonale. Kolejne zadania, również nie sprawiły im problemu. Niesamowite zaskoczenie i radość sprawiła im wiadomość o zwycięstwie. Wszyscy wracali we wspaniałych nastrojach. Serdecznie im gratulujemy! Grupę przygotowała Pani Macyra.

 

Zdjęcie(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

Święto Szkoły 18.05.2007. W piątek 18.maja nasza szkoła uczciła urodziny naszego Patrona -Jana Pawła II. Ten dzień od trzech lat jest Świętem Naszej Szkoły. Staramy się aby był on wyjątkowy i radosny.
O godzinie 8:00 cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście wzięli udział we Mszy Świętej. Następnie po powrocie do szkoły w hali sportowej odbyła się część oficjalna podczas ,której chór odśpiewał hymn szkolny w obecności Pocztu Sztandarowego. Dziewczęta klas trzecich pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ziembińskiej przedstawiły przepiękny montaż słowno- muzyczny nawiązujący do poezji Naszego Patrona. Po części oficjalnej Pani Dyrektor Kaszkin wręczyła dyplomy oraz nagrody książkowe uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w różnych konkursach. Następnie prezentowały się pary tańca towarzyskiego, które swoimi umiejętnościami wzbudziły duże zainteresowanie. Nasz Patron zawsze podkreślał rolę aktywności ruchowej w życiu każdego człowieka, dlatego podczas tego dnia nie mogło zabraknąć zawodów sportowych. Nasi liderzy programu D&T przygotowali mini festiwal sportowy dla uczniów klas pierwszych. Nasze Święto zakończył koncert zespołu Mejk, który wykonał najnowsze przeboje muzyczne.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

W dniach 27.04-1.05 dwie osoby z naszej szkoły(realizujące program International Award) wraz z opiekunem p.Robertem Romanikiem były na międzynarodowym obozie Chalange 2007 w Niemczech. W zlocie uczestniczyły również takie państwa jak: Niemcy, Łotwa, Estonia, Finlandia oraz Jordania.:-) Wyjazd był bardzo udany:) Uczestniczyliśmy w ciekawych zajęciach, co pozwoliło na zdobycie nowych doświadczeń oraz na zawarcie nowych (międzynarodowych ;p) znajomości.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

Dnia 20 kwietnia 2007 r. odbył się w Ostródzie Powiatowy Konkurs Wiedzy o BRD. W konkursie wzięli udział uczniowie naszego Zespołu Szkół. Szkołę Podstawową reprezentował zespół w składzie :Maciek Kwiatek, Krzysztof Smoliński i Piotr Smoliński. W ogólnej klasyfikacji uzyskali oni wysokie II miejsce. Gimnazjum reprezentowane było przez uczniów : Jacka Kwiatka, Michała Atrachimowicza i Jędrzeja Jabłońskiego. Turniej ukończyli oni na III pozycji. Turniej składał się z częsci teoretycznej- rozwiązywanie zadań testowych i praktycznej- jazdy po torze sprawnościowym na rowerze. Uczniowie musieli wykazać się również umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przed medycznej.

opiekunowie koła BRD


Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

W dniach 21- 22.04.2007 grupa młodzieży i nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II oraz mieszkańców Miłakowa przebywała w Wilnie na zaproszenie Proboszcza Waldemara Lisowskiego prezentując Misterium Męki Pańskiej w kościele im. bp Matulewicza. Misterium było wielkim wydarzeniem dla naszych rodaków z Wileńszczyzny dostarczającej jej wiele przeżyć. Piękny nowoczesny kościół wpisywał się doskonale w nowatorski scenariusz, który swoją formą przypomina miuzikal. Świetna akustyka kościoła, scenografia oraz zaangażowanie aktorów zbudowało nastrój sprzyjający wzruszeniom publiczności. W niedzielę odbyła się Msza Święta w Kaplicy Bramy Ostrobramskiej celebrowana przez opiekuna grupy Proboszcza Miłkowskiej Parafii Ojca Joela.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 25-07-2011)

 Strony:  (1)  2  3  >  >>
Dziennik elektroniczny
Informacje

Fundusze Europejskie

Fundacja przyjaciółka

 

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

 

 

 

Insta.Ling

Kronika wydarzeń
Kronika sportowa
Odsyłacze
Turystyka
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.7586