Strona główna
Rejestracja Zaloguj się
Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny

im. Jana Pawła II w Miłakowie

 

ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
woj. Warmińsko-Mazurskie  

 

tel/fax: (89) 758-74-76
e-mail: zsmilakowo@op.pl
online: Sekretariat

Formularz kontaktowy

Menu
Sport szkolny
Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej
Dnia 28.11.2017 r. w hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Uczestniczyło w ...
Czytaj więcej

VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 29.09.2017 r. odbył się VIII Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obec...
Czytaj więcej

Puchar Rady Rodziców Puchar Rady Rodziców
Dnia 20.03.2017 r. odbyły się finały o Puchar Rady Rodziców w piłce nożnej Zespołu Szkolno-Pr...
Czytaj więcej

Mistrzostwa powiatu ostródzkiego Mistrzostwa powiatu ostródzkiego
30 września 2016 r. w Mostkowie został rozegrany turniej piłki nożnej dziewcząt. Zawodniczki UKS Tęc...
Czytaj więcej

VII Memoriał im. Czesława Zielińskiego VII Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 20.09.2016 r. odbył sie VII Memoriał im. Czesława Zielinskiego. Na uroczystości obecna była żon...
Czytaj więcej

Turniej Badmintona w Szymanowie Turniej Badmintona w Szymanowie
Dnia 25.02.2016 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego brali udział w I Regionalnym Tur...
Czytaj więcej

Zawody Wojewódzkie Multisport Zawody Wojewódzkie Multisport
Koksy i Biedronki to dwie drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie, kt&o...
Czytaj więcej

Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015 Ogólnopolski Festiwal Splashball i Swimcross 2015
Dnia 30.10.2015 r. odbył się w olsztyńskiej Aquasferze Ogólnopolski Festiwal Spashball i Swim...
Czytaj więcej

VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego
Dnia 13.10.2015 r. odbył się VI Memoriał im. Czesława Zielińskiego. Uroczystość szkolną swoją obecno...
Czytaj więcej

Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego Turniej o Puchar Starosty Elbląskiego
Dnia 13.05.2015 odbyła się Gimnazjada w Pasłęku. W zawodach piłki nożnej o Puchar Starosty Elbląskie...
Czytaj więcej
Nasze programy międzynarodowe

26.05.07 r. Miłakowo przyjmowało jedne z najlepszych drużyn w województwie z kategorii wiekowej „żaki”(maksymalnie kl. V). Na stadion przyjechały cztery drużyny: Miłakowo, Susz, Elbląg i Frombork. Nie trudno było domyślić się, że na stadionach najbardziej będzie błyszczała drużyna z Elbląga. Ci co się tego domyślili mieli rację. Elbląg wygrał wszystkie spotkania. Niestety takie szczęście nie spotkało naszej drużyny. Za to spotkało nas wielkie nieszczęście, a raczej ogromny pech. Nie mógł zagrać kontuzjowany Sebastian Homza, który we wszystkich rozgrywkach strzelił 28 goli. Bez niego drużyna nie potrafiła się odnaleźć i strzelić gola! Zremisowaliśmy 0:0 z Fromborkiem, przegraliśmy 0:3 z Suszem, a Elbląg rozgromił nas 5:0(choć w przerwie był bezbramkowy remis). To pokazało jak wiele kłopotów może nam sprawić kontuzja jednego gracza. Ale przejdźmy do dalszych wyników. Znakomita drużyna z Elbląga wygrała wszystkie mecze. Ona zajęła pierwsze miejsce, ale walka o drugie, które też dawało awans musiał rozstrzygnąć ostatni mecz turnieju. Grał w nim Frombork z Suszem. Teoretycznie to susz powinien przejść. Miał na koncie jedną wygraną, gdy Frombork miał tylko nieprzekonujący nikogo remis. Poza tym Susz grał chyba troszkę lepiej. Ale piłka nożna jest bezlitosna: Frombork wygrał 1:0 i to on przeszedł do dalszych eliminacji. A oto wynik zawodów:

 

1. Elbląg 9 pkt. - awans

2. Frombork 4 pkt. - awans

3. Susz 3 pkt.

4. Miłakowo 1 pkt.

Musimy szybko zapomnieć o klęsce…

 

Autor: Michał Małysa(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

Nasza szkolna drużyna piłki nożnej w kategorii Coca-Cola (maksymalnie kl. VI) wyjechała 25.05.07 r. na turniej piłkarskich piątek do Morąga w składzie:

 

S. Homza, K. Runau, K. Dudek, A. Bernatowski, A. Tiurmorezow, M. Kwiatek, T. Maćko, R. Gajcy

 

Prawdę mówiąc drużyna nie zaprezentowała się najlepiej. Przegrała z Mostkowem 5:1, wygrała z Ostródą 4:0, przegrała z Morągiem1 2:1 i z Morągiem2 4:1. Cały turniej wygrała drużyna Morąg2, a my zajęliśmy przedostatnie miejsce, wyprzedzając Ostródę lepszym bilansem bramek. Nie będę ukrywał, że drużyna grała słabo. Brakowało precyzyjnych podań na dobieg i popisów strzeleckich naszych snajperów. W trzecim meczu nasz bramkarz-S. Homza doznał bolesnej kontuzji. Miało to olbrzymie znaczenie, ale nic nie usprawiedliwia porażki. A mi pozostaje powiedzieć to co zawsze: Jutro będzie lepiej!(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

15.05.2007 r. w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej Coca-Cola (rocznik ‘94 i młodsi). Wzięły w nim udział 4 drużyny: Miłakowo, dwa teamy z Ornety(nazywane tu 1 i 2) i Dobre Miasto. Będące faworytem dobre miasto przegrało wszystkie mecze! Po dwóch meczach każdej z drużyn wiadomo było, że w walce o pierwsze miejsce i awans z grupy na turniej wojewódzki liczy się tylko drużyna z Ornety(1) i Miłakowo. Wszystko kręciło się wokół stosunku goli strzelonych i straconych. Niestety, po straceniu w ostatnim meczu trzech goli (Orneta(1) strzeliła 5 swoim przeciwnikom). Mimo, że wygraliśmy ostatni mecz i w grupie punktowo zajmowaliśmy razem z Ornetą(1) pierwsze miejsce, to stosunek goli był bardzo zły przez co zajęliśmy w grupie 2 miejsce. Niestety przechodziła tylko jedna drużyna. Oto wynik naszych meczów Miłakowo-Orneta= 2:1 Miłakowo-Orneta= 1:1 Miłakowo-Dobre Miasto= 4:3 Mimo przegranej wszyscy cieszyli się z nowo nabytego doświadczenia, a mi pozostaje powiedzieć tylko jedno: jutro będzie lepiej!

Przygotował: Michał Małysa

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

25.04.07 r. pan Tomasz Stefanowski zorganizował w Miłakowie turniej piłki nożnej „żaków”. Brały w nim udział 4 drużyny: Miłakowo, Małdyty, Zalewo i Morąg. Drużyna z naszego miasta zagrała 3 mecze. W pierwszym meczu wygrała 3:0 z Morągiem. W drugim 2:0 z Małdytami, a w szlagierze turnieju przegrała z Małdytami 0:3. Nasza drużyna zajęła II miejsce za Małdytami. W każdym spotkaniu dobrze grał nasz najlepszy napastnik- Sebastian Homza. Strzelił kilka goli wykazując się sprytem i instynktem strzeleckim. Choć na sukces nie zapracował tylko on. Była to zasługa całego składu, w takim samym stopniu obrońców jak i napastników. Naszą ekipę dopingowało wielu ludzi z Miłakowa, w tym rodzice i krewni zawodników, a także ich rówieśnicy. Po rozegraniu wszystkich meczy można było pożywić się kiełbaskami przy ognisku czy napić się soku lub wody mineralnej. Impreza przeprowadzona była profesjonalnie, co mogli potwierdzić nawet najwięksi malkontenci. Gratulujemy graczom, trenerowi i wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego i sportowego.

Przygotował: Michał Małysa

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

W dniu 23.04.2007 na boiskach Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Miłakowie odbył się Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2007 I etap rundy eliminacyjnej szkół gimnazjalnych – chłopcy rocznik 92 i młodsi.

 

W turnieju udział wzięli zespoły:
1. Gimnazjum - Miłakowo
2. Gimnazjum - Dobre Miasto
3. Gimnazjum - Świątki
4. Gimnazjum - LubominoCzytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011, odsłon: 1849)

Zaraz po feriach odbył się finał rozgrywanego w czasie ferii Turnieju Unihokeja drużyn klas IV-VI. Wystąpiły w nim drużyny: Rozrzutnik-Mieszanka i drużyna Cyklopów. Po bardzo wyrównanym spotkaniu wygrali faworyci o fajnej nazwie Rozrzutnik... Mecz trzymał poziom i na nic nie zdały się rozpaczliwe obrony drużyny Cyklopów. Rozrzutnik-Mieszanka był po prostu lepszy. P.S. Grałem w drużynie Cyklopów. Mieliśmy trochę słaby skład, ale dotarliśmy aż do finału: )

Przygotował: Michał Małysa(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

Pod hasłem "Ferie na sportowo" odbyły się w ZS im. Jana Pawła II w Miłakowie zawody w tenisa stołowego i unihokeja. Organizator - pan Tomasz Stefanowski - zapewnił uczniom bardzo miły wypoczynek w przeciągu dwóch dni. We wtorek, w turnieju tenisa stołowego w szkole podstawowej wzięło udział 18 zawodników. Wygrał Karol Runau, drugi był rewelacyjny Kamil Dejna, a trzecie miejsce zasłużenie zdobył Rafał Gajcy. Rozegrano także turniej dla klas 4. Wygrał w nim Kamil Dejna, drugie miejsce zdobył Nowicki, a trzecie Smoliński. Czytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011, odsłon: 2816)

W dniach 20-26.10.2006. po raz kolejny Zespół Szkół gościł grupę młodzieży z Biddick Sports z Washington. Podczas pobytu młodzież z naszego gimnazjum brała udział we wspólnych wycieczkach do Malborka, Sztutowa, Gdańska, Świętej Lipki, Gierłoży, Mikołajek. Wstrząsające wrażenie na młodzieży z Biddick wywarło zwiedzanie Muzeum – Obóz Koncentracyjny w Sztutowie. Tradycyjnie wspólnymi siłami młodzież pracująca w programie „Dreams and Teams" zorganizowała zawody sportowe dla klas czwartych, które były uzupełnieniem festiwalu „Przepustka do życia”.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

12 października p. K. Szydłowska z grupą uczniów: E. Klepacką, I. Jabłońską, M. Królikowską, M. Atrachimowiczem, F. Nowoszewskim i K. Górską uczestniczyli w sztafecie ,,Dobry uczynek”, zorganizowanej przez Regionalną Sekcję Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność” i Akcję Katolicką Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie. Sztafeta polegała na odbyciu trasy składającej się z 5 stanowisk, na których uczestnicy otrzymywali zadania do wykonania. Nasi uczniowie bardzo dobrze wypadli na tle innych zespołów - otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.

 

Zdjęcia...(kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011)

Nauka pobierana od mistrzów Polski w Europejskim Centrum Szkolenia Baseballa

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w darmowym trzydniowym szkoleniu z zakresu przepisów i gry w baseball. Szkolenie zorganizowane zostało przez Małą Ligę Baseballa w Kutnie. Uczniowie mieli darmowy przejazd, wyżywienie i nocleg oraz korzystanie z najlepszych obiektów do gry w baseball w Europie.Czytaj więcej (kategoria: Rok szkolny 2006/2007, dodano: 16-07-2011, odsłon: 2958)
Dziennik elektroniczny
Informacje

Fundusze Europejskie

Fundacja przyjaciółka

 

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

 

 

 

Insta.Ling

Kronika wydarzeń
Kronika sportowa
Odsyłacze
Turystyka
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Teksty działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.3848